Czy juz wiesz jakimi zasadami musisz się kierować aby osiągnąć sukces w mlm. Na wstępie przygody drogi w mlm musisz sobie postawić cele jakie chcesz osiągnąć w tym biznesie, ile chcesz zarabiać za 5 lat, ile chcesz zarabiać za 3 lata za rok. Najlbliższy rok rozbij na 12 miesięcy i zaplanuj jak najdokładniej każdy miesiąć , a nawet tydzień co w tym kierunku będziesz robił, każde zaplanowane zadanie musi mieć wyznaczoną swoją dokładną datę, następnie konsekwentnie realizuj zaplanowane zadania.

Rozbij swój główny cel na mniejsze cześci , kiedy zadzwonisz, do kogo pójdziesz aproponować biznes , naucz się notować dokładnie zaplanowane zadania, codziennie realizuj to co sobie zaplanowałeś i wyznaczaj termin nowego zadania i to pomoze Tobie doładnie zaobserwować w jaki sposób doszłeś do takiego sukcesu i dzięki temu będziesz mógł tą wiedze przekazywać wspólnikom w twoim biznesie.

To będzie łatwy chleb , powinieneś się przyzwyczajać do ciągłych trudności jakie regularnie się powtarzają w tym biznesie, nie staraj się ich unikąć to Cię wzmocni i nauczy wytrwałości. Sukces to umiejętność pokonywania własnych błędów i ich kontrolowania, sukcesu nie osiągną Ci którzy nie zaczęli działać w mlm lub szybko zrezygnowali.

Bądź bardzo plastyczny , nie trzymaj się kurczowo starych metod naucz się wprowadzać ciągłe ulepszenia do swojego biznesu, zapamiętaj sobie to że zmiany są pozytywne. Nagradzaj się za każdy sukces jaki odniesiesz, pozwoli to utrzymać w ciagłe nastawienie zwycięzcyktóre doda Ci odwagi i nie dopuścisz w do wypalenia się, co tak często jest spotykane u początkujących.